0 votes
asked by (220 points)
ترمو وود درختان حرارت دیده ای اینگونه است که در طی فرآیند گرمادهی مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یباد . در این مقاله قصد داریم 8 گونه های چوب هایی که برای انجام فرآیند گرمادهی و تبدیل شدن به رنگ چوبی ترمو مناسب هستند را برای شما عزیزان معرفی کنیم. چوب ترمو
درخت سپیدار معمولی: درخت سپیدار معروف به بید لرزان یک درخت برگریز از خانواده ی درخت بید از1 گونه های مالپیگیال ها هست .منطقه ی رشد تمام اروپا وتقریبا تمام آسیا وهمچنین افریقا.چوب درخت سپیدار به دلیل ویژگی های خاص آن یکی از بهترین 4 انواع برای تهیه رنگ چوبی ترموود می باشد درخت سپیدار به طور خاص ماده ای مناسب برای تامین کردنحمام سونا میباشد زیرا صمغ تراوش نمیکند ،شکاف بر نمیدارد ویا گرم نمی تواند باشد ویژگی خاص سپیدار رنگ روشن زیبای میباشد وبافت نرم آن بسیار مناسب برای رنگ میباشد ما از چوب سپیدار برای تامین کردن7 رقم های مصالح خارجی در تولید کردنحمام سونا استفاده میکنیم.در موارد باارزش تر چوبی سپیدار گرما دیده را پیشنهاد میدهیم.
بلوط معمولی : بلوط معمولی یا بلوط سیاه یک درخت برگریز بادوام از خانواده ی درختان غان از 6 انواع سخت وبادوام میباشد. منطقه ی رشد بیشترقسمتهای اروپا ،جنوب غربی آسیا ،و شمال آفریقاینگونه است رنگ قرمز مانند وبافت خوب درخت بلوط آن را پر طرفدارترین 7 رقم های وماده ی تکمیل کننده در تولید کردناتاق سونا کرده است این درخت فنلاندی مقاوم وضد آب میباشد ودر مقابل حرارت مقاوم میباشد ما برای ساختنمصالح خارجی در حمام سونا از 5 رقم های متنوعی از درختان بلوط استفاده میکنیم در موارد با ارزش تر درخت سوزنی بلوط صیقل خورده وگرما دیده را بکار میبریم.
سرو سرخ غربی : درخت سرو قرمز غربی یک درخت کاج همیشه سبز از خانواده ی درخت سرو از 4 گونه ها سوزنی هست منطقه ی رشد بخش غربی شمال آمریکا درخت فنلاندی سرو قرمز برای تولید کردناتاق سونا مناسب می باشد زیرا از خود صمغ تراوش نمی کند و ضد آب اینگونه است و در مقابل گرما مقاوم درست است این درخت فنلاندی به طور ویژه رنگهای زیبا و بویی مطبوع دارد.ما تمام صفحات وتخته های صندلی را از این سرو میسازیم.
شاخه افشان سوزنی : درخت شاخه افشان سوزنی (معروف به چتری سوزنی) یک درخت همیشه سبز از خانواده ی درختان سوزنی شکل از 7 نوع های بلوط سوزنی است درختان درخت سوزنی بسیار سبک وبرای تهیه کردناتاق سونا ماده ای منحصر به فرد هست اگر چه باید این نکته را درنظر گرفت که بسیار شکننده صحیح است وبه راحتی خراشیده صحیح است . ما در درست کردنمصالح داخلی سونا از 1 رقم های متنوعی از چوبی گرما دیده ی درخت سوزنی افشان استفاده میکنیم.
امروزه یکی از پرطرفدارترین و زیباترین مصالح برای نمای ساختمان استفاده از ترموود اینگونه است که در کنار مصالح دیگر، زیبایی خاصی به ساختمان می دهد.از آنجایی که نمای ساختمان جلوه ای خاص به شهر می بخشد، امروزه معماران به این مسئله بسیار توجه می نمایند و ترمو وود در خانه های سبز مورد استفاده قرار می گیرند به دلیل زیبایی و مقاومت بیشتر درختان ترمو نسبت به سایر چوب ها از دیگر مزایای استفاده این درختان برای ساختمان سازی این میباشد که درختان یک عنصر از طبیعت اینگونه است و به چرخه طبیعی بازمیگردد و علاوه بر همه این عوامل درخت سوزنی ترمو یک حس خوشایندی به محیط میدهد چرا که زیبایی منحصر به فردی دارد.
سوال اینجدرست است مقاومت چوب تا چه حدی می باشد؟ چگونه میواند در برابر شرایط جوی مقاوم باشد؟ پاسخ این می باشد که امروزه با استفاده از فناوری های جدید و با استفاده از فراوری رنگ چوبی ، عملیاتی روی درخت فنلاندی ها انجام میباشد که مقاومت درخت سوزنی را افزایش میدهند که میتوان به جرات گفت که مقاوم ترین چوبی در مقاوم عوامل و شرایط محیطی می باشد.این 9 جنس های درختان ، خواص و کاربرد های بی شماری دارد که در سراسر دنیا از آن استفاده اینگونه میباشد از خواص این درخت فنلاندی به وزن کم این چوبی ، قابلیت بازسازی ارزان و قابل بازیافت بودن اشاره نمود.
آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت در دکوراسیون خانه به حساب می آید.که باید در طراحی این مکان باید بسیار دقت نمود. برای طراحی آشپزخانه ای شیک و زیبا باید از متریال های درجه اول و با کیفیت استفاده نمود تا بتوان جلوه و جذابیت خاص به آشپزخانه داد. آشپزخانه ها در مدل هاو طرح های مختلف و با توجه به سلایق افراد و مکانی که به آن اختصاص داده صحیح است ،تولید کردنمی شوند.برای تهیه کردنکابینت های آشپزخانه المان های مختلفی باید مد نظر قرار گیرد. مکان و فضای اختصاص داده شده، انتخاب کابینت های مناسب فضای مورد نظر، انتخاب چوبی مناسب که علاوه بر زیبایی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. ما به شما عزیزان توصیه میکنیم از درخت سوزنی ترمو برای تهیه کردنکابینت ها استفاده نمایید چرا که این درختان از بهترین 8 انواع درختان همی باشد که ضد آب و بسیار مقاوم در برابر حشرات می باشد.با استفاده از این درخت ها میتوان آشپزخانه ای رویایی خانه تان را بسازید.

You do not have permission to perform this operation

Welcome to Ladonize Q&A, where you can ask questions and receive answers from other members of the community.
...